Podkast

Kawa z Adwokatem

today16-04-2024 104

Tło
share close

Czas emisji: Co czwartek o godzinie 15:00.

“Kawa z Adwokatem” to program, w którym słuchacze mogą zadawać pytania specjaliście z zakresu prawa. Bez względu na temat – od prawa pracy po spadki czy prawo autorskie – nasz ekspert odpowie na Wasze wątpliwości. Czy to dotyczy prawnych procedur, obowiązków czy praw konsumenta, nie wahajcie się pytać! Wspólnie rozwiejemy wszelkie niejasności i przybliżymy tajniki prawa. Dołączcie do nas co czwartek o 15:00 i bądźcie pewni swoich praw!

Zapraszamy słuchaczy do aktywnego uczestnictwa w programie, zadawania pytań i zgłaszania swoich wątpliwości. Nasz specjalista z przyjemnością pomoże w rozwikłaniu zagadkowych kwestii prawnych.

Fot. Renata Dąbrowska[/caption]

Andrzej Wesołek

Adwokat

Od 2007 r. członek Pomorskiej Izby Adwokackiej.
Specjalizuje się w prawie cywilnym, karnym, gospodarczym, budowlanym, transportowym (CMR) i prawie zamówień publicznych. Posiada bogate doświadczenie w reprezentacji podmiotów gospodarczych krajowych i zagranicznych przed Sądami powszechnymi jak również przed Krajową Izbą Odwoławczą w Warszawie. Występuje jako pełnomocnik w sprawach cywilnych, rodzinnych i jako obrońca w sprawach karnych i karnych skarbowych. Reprezentuje klientów w sporach z bankami –m in. Kredyty Walutowe. Reprezentuje osoby fizyczne i podmioty gospodarcze w procesie upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Reprezentuje wykonawcę w procesie udzielania zamówień publicznych. Prowadzi bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstw jak również świadczy usługi na rzecz osób fizycznych. Sporządza opinie prawne i umowy handlowe. Posiada doświadczenie zawodowe asystenta sędziego i specjalizację pedagogiczną.

Uczestnik szkoleń z zakresu administracji publicznej w Hochschule für öffentliche Verwaltung Kehl w Niemczech. Uczestnik „Nowego Podejścia do zamówień publicznych – szkolenie i doradztwo” realizowanego w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szkolenia z zakresu prawa zamówień publicznych po nowelizacji wdrażającej dyrektywy UE, Szkolenia pt. Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ ) jako aktualne oświadczanie własne wykonawcy. Posługuje się językami angielskim, niemieckim i rosyjskim.

W wolnych chwilach pasjonat historii i piłki nożnej.

Kamila Schreiber

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz absolwentka ekonomii Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Kwidzynie.

W roku 2022r. ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Gdańsku.

Specjalistka z zakresu prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego. Doświadczenie zawodowe zdobywała, jako pracownik Towarzystwa Ubezpieczeniowego Ergo Hestia oraz w dziale prawnym Ministerstwa Obrony Narodowej. Oprócz tego odbywała staże zagraniczne i krajowe między innymi w Sądach i renomowanych kancelariach prawniczych. Swoje zainteresowania zawodowe koncentruje wokół prawa cywilnego, gospodarczego, restrukturyzacji i upadłości konsumenckiej W Kancelarii Adwokata Andrzeja Wesołek odpowiada za opiekę prawną przedsiębiorców i  klientów indywidualnych.

Prywatnie pasjonatka piłki ręcznej – była zawodniczka MTS Kwidzyn.

Posługuje się  językiem angielskim.

  Napisane przez: Karol

  Oceń

  Podobne posty

  Podkast

  Radio idzie do szkoły

  Program "Radio idzie do szkoły" to innowacyjna inicjatywa dziennikarzy Radia Żuławy, którzy będą odwiedzać przedszkola, szkoły podstawowe i średnie w Polsce. Celem jest głębsze zrozumienie polskiego systemu edukacyjnego poprzez rozmowy z uczniami, nauczycielami i dyrekcją placówek oświatowych. Elementy Programu Rozmowy z Uczniami: Dziennikarze będą prowadzić otwarte i inspirujące rozmowy z […]

  today02-02-2024 6


  0%