Kultura

Kultura na Żuławach

Tło
share close
Wtorek 16:00 18:00
Środa 11:00 12:00
Piątek 18:00 19:00

„Kultura na Żuławach” to cotygodniowa dawka inspiracji kulturalnych. Program rozpoczyna się od podsumowania wydarzeń, które miały miejsce w minionym tygodniu, pozwalając słuchaczom na przypomnienie sobie i docenienie tych chwil.

Następnie przenosi nas w przyszłość, prezentując harmonogram wydarzeń kulturalnych, filmowych, teatralnych oraz wystaw artystycznych, które odbędą się w ciągu najbliższych siedmiu dni.

Nieodłączną częścią programu są wywiady z twórcami, artystami i osobami związanymi z organizacją wydarzeń kulturalnych. Słuchacze mogą poznać kulisy tworzenia i inspiracje artystów oraz dowiedzieć się więcej o wydarzeniach, które ich czekają.

Dyskusje na temat nadchodzących wydarzeń dodają głębi programowi, pozwalając na wnikliwe rozwinięcie tematów i analizę kulturalnej sceny na Żuławach.

„Kultura na Żuławach” to nie tylko program radiowy, to także okno do bogatego świata kultury na tym obszarze. Przygotuj się na emocjonującą podróż przez kulturalne wydarzenia Żuław.


Podobne wiadomości


ID

ID Sylwia Świerczyńska

Zespół Radia Żuławy SYLWIA ŚWIERCZYŃSKA Aktualne stanowisko: Redaktor Nr Legitymacji : 0020240408 TOŻSAMOŚĆ POTWIERDZONA      

today17-04-2024 12


Kultura na Żuławach załoga
Kultura na Żuławach wykresy


Pełna lista utworówKultura na Żuławach wydarzeniaOceń
0%