Na dzień dobry

Kuba Piechowiak

Tło
share close
Poniedziałek 10:00 12:00
Wtorek 10:01 14:00
Środa 10:00 14:00
Czwartek 08:00 14:00
Piątek 10:00 14:00
Sobota 10:00 14:00
Niedziela 10:00 14:00

„Na dzień dobry” to program radiowy emitowany w naszej stacji Radio Żuławy 106,4 FM, który stanowi doskonały początek dnia dla wszystkich słuchaczy. Program ten oferuje mieszankę informacji, rozrywki i interakcji ze słuchaczami, tworząc przyjazną atmosferę poranka.

W każdym odcinku „Na dzień dobry” prezentowane są nowości muzyczne, które towarzyszą słuchaczom podczas śniadania i dojazdu do pracy. Muzyka stanowi integralną część programu, dostarczając energii i dobrego nastroju.

Oprócz tego program „Na dzień dobry” wprowadza nietypowe święta i obchody, co dodaje uroku porannym audycjom. Słuchacze dowiadują się o świętach, których być może wcześniej nie znali, co pozwala na ciekawą podróż przez różne tradycje i zwyczaje.

Formuła programu obejmuje także rozmowy w studio i interakcje ze słuchaczami w postaci rozmów telefonicznych. To okazja do wyrażenia swojego zdania, podzielenia się historiami czy życiowymi spostrzeżeniami.

Zawsze rano warto wiedzieć więcej i to właśnie w tym czasie przewidzieliśmy dla was najważniejsze serwisy informacyjne, drogowe, pogodowe i sportowe.

„Na dzień dobry” to idealny sposób na rozpoczęcie dnia w przyjemny i interaktywny sposób, który sprawia, że poranek staje się bardziej interesujący i pełen pozytywnej energii.


Podobne wiadomości


Wiadomości

Nasza misja

Nasza misja "Witajcie w Radio Żuławy 106,4FM - sercu naszej społeczności na obszarze Żuław Wiślanych. Nasza misja to być głosem Żuław, łączącym, informującym i inspirującym naszych słuchaczy każdego dnia.Jesteśmy tu, aby nie tylko dostarczać aktualne informacje o wydarzeniach lokalnych, ale również aby promować nasze dziedzictwo kulturowe, historię oraz unikalne piękno […]

today13-05-2024 20


Na dzień dobry załoga
Na dzień dobry wykresy


Pełna lista utworówOceń
0%