Biznes

Tydzień Płatności Bezgotówkowych – zarezerwuj czas na dobroczynność

today08-11-2023 1

Tło
share close

Trwa Tydzień Płatności Bezgotówkowych. Z tej okazji na wszystkich entuzjastów płatności kartą, zegarkiem, telefonem i online czekają konkursy z nagrodami o wartości blisko 20 tys. zł. Donateo, partner akcji, zachęca, by przy okazji bezgotówkowych transakcji wesprzeć mikrodatkiem wybrane fundacje charytatywne.

Tydzień Płatności Bezgotówkowych to coroczna inicjatywa Fundacji Polska Bezgotówkowa, która promuje korzyści transakcji elektronicznych. W ramach akcji odbywają się konkursy, quizy i kampanie medialne. Konsumenci, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z płatnościami elektronicznymi w kreatywnej formie, zdobędą szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. W puli są vouchery na wycieczki o wartości 3,5 tys. zł oraz bony zakupowe do wybranych sklepów na 1 tys. zł lub 500 zł. Nagrodą gwarantowaną dla każdego uczestnika jest kod na miesięczną bezpłatną subskrypcję Empik Go Mini. Przedsiębiorcy korzystający z terminali płatniczych mogą dodatkowo wygrać pakiety usług marketingowych o wartości do 15 tys. zł.

Jednym z partnerów tegorocznej edycji przedsięwzięcia jest Donateo, zapewniająca kampanie CSR w oparciu o mikrodonacje bezgotówkowe i dostawca technologii fundraisingu cyfrowego. We współpracy z Przelewy24 Donateo oferuje  możliwość wsparcia wybranej fundacji drobną kwotą podczas płatności za zakupy online. Dzięki temu każdy internetowy darczyńca będzie mógł wziąć udział w konkursach Tygodnia Płatności Bezgotówkowych, a przy okazji dołożyć swoją cegiełkę do dowolnej inicjatywy dobroczynnej.

Jako partner akcji, cieszymy się, że płatności bezgotówkowe zdobywają coraz większą popularność. To nie tylko wygoda, ale także większe bezpieczeństwo, korzyści ekologiczne i efektywność transakcji. Zachęcamy wszystkich do połączenia przyjemnego z pożytecznymi i wsparcia wybranej fundacji niewielkim datkiem przy okazji bezgotówkowej transakcji internetowej. Klienci zyskają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród, a podopieczni stowarzyszeń dostaną niezbędną pomoc – mówi Krzysztof Adamski, CEO BetterPOS, założyciel Donateo.

Podczas płatności online obsługiwanej przez Przelewy24, kupujący przed dokonaniem zapłaty pytany jest o chęć przekazania drobnej kwoty na wsparcie wskazanej fundacji. Po zaakceptowaniu, suma zostaje doliczona do rachunku a proces akceptacji płatności przebiega bez zmian.

Mikrodatek można przekazać jednej z szesnastu fundacji, które zdecydowały się zgłosić swój udział do akcji. Ich obszary działalności są przeróżne – od wsparcia osób z niepełnosprawnościami, przez pomoc zwierzętom, aż na finansowaniu hospicjów kończąc

Pełna lista fundacji wraz z szczegółowym obszarem ich działalności znajduje się na stronie internetowej Donateo: https://donateo.pl/tydzien-platnosci-bezgotowkowych.

Więcej informacji na temat konkursów i benefitów dla uczestników Tygodnia Płatności Bezgotówkowych można znaleźć na stronie organizatora: www.polskabezgotowkowa.pl.

Napisane przez: Karol

Oceń

Komentarze do wpisu (0)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane


0%