Biznes

KontrWywiad

Paweł Gackowski

Tło
share close
Wtorek 14:00 16:00
Piątek 13:00 14:00

„KontrWywiad” to program radiowy, który stanowi głos społeczności lokalnej na antenie Radio Żuławy 106,4 FM. Program ten skupia się na kluczowych tematach związanych z życiem społeczności, dostarczając głębokiej analizy lokalnej polityki, spraw społecznych i codziennego życia. Jego wyjątkowa formuła polega na przeprowadzaniu wywiadów z czołowymi lokalnymi politykami i samorządowcami, w tym radnymi, burmistrzami i prezydentami miast.

„KontrWywiad” to platforma, która stawia na dialog i bezpośredni kontakt z decydentami, umożliwiając słuchaczom poznanie stanowisk i działań osób wpływających na życie społeczności Radio Żuławy 106,4 FM. Poprzez rozmowy z politykami, program przekazuje informacje o bieżących wydarzeniach, projektach i decyzjach wpływających na lokalną społeczność.

Program promuje transparentność, zaangażowanie społeczeństwa i edukację, pozwalając słuchaczom na aktywny udział w życiu publicznym. „KontrWywiad” to źródło rzetelnych informacji, analizy i inspiracji do działania, tworząc most między lokalnymi liderami a społecznością.

„KontrWywiad” to nie tylko program radiowy, to głos Radio Żuławy 106,4 FM, który wpływa na kształtowanie przyszłości regionu poprzez dialog, świadomość i zaangażowanie społeczności.

 

 

KontrWywiad wykresy


Pełna lista utworówKontrWywiad wydarzeniaOceń
0%