Prawo

Kawa z Adwokatem

Prowadzi Karol Pufal

Tło
share close

“Kawa z Adwokatem” to program, w którym słuchacze mogą zadawać pytania specjaliście z zakresu prawa. Bez względu na temat – od prawa pracy po spadki czy prawo autorskie – nasz ekspert odpowie na Wasze wątpliwości. Czy to dotyczy prawnych procedur, obowiązków czy praw konsumenta, nie wahajcie się pytać! Wspólnie rozwiejemy wszelkie niejasności i przybliżymy tajniki prawa. Dołączcie do nas co czwartek o 15:00 i bądźcie pewni swoich praw!

Zapraszamy słuchaczy do aktywnego uczestnictwa w programie, zadawania pytań i zgłaszania swoich wątpliwości. Nasz specjalista z przyjemnością pomoże w rozwikłaniu zagadkowych kwestii prawnych.


Podobne wiadomości


Wiadomości

Nasza misja

Nasza misja "Witajcie w Radio Żuławy 106,4FM - sercu naszej społeczności na obszarze Żuław Wiślanych. Nasza misja to być głosem Żuław, łączącym, informującym i inspirującym naszych słuchaczy każdego dnia.Jesteśmy tu, aby nie tylko dostarczać aktualne informacje o wydarzeniach lokalnych, ale również aby promować nasze dziedzictwo kulturowe, historię oraz unikalne piękno […]

today13-05-2024 20

Kawa z Adwokatem wykresy


Pełna lista utworówOceń
0%