Listeners:
Top listeners:
Radio Żuławy
Informujemy, że 27 maja rozpoczną się prace związane ze zmianą organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Grota-Roweckiego w Elblągu.
W ramach zmian kierowcy jadący ul. Traugutta będą mogli wjechać w ul. Grota-Roweckiego (w kierunku ul. Bema) korzystając z dwóch pasów ruchu. Dotychczas lewoskręt możliwy był wyłącznie z lewego pasa. Po zmianach również środkowy pas, który wcześniej umożliwiał wyłącznie jazdę na wprost, pozwoli na skręt w lewo w kierunku ul. Bema.
Na skrzyżowaniu pojawi się nowe oznakowanie pionowe oraz dodatkowe oznakowanie poziome w postaci strzałek i łuków wyznaczających tor jazdy z ul. Traugutta w kierunku ul. Bema.
Prace związane ze zmianą oznakowania rozpoczną się 27 maja po godzinach szczytu. Po zakończeniu prac będzie obowiązywać nowa organizacja ruchu. Nowy program sygnalizacji świetlnej będzie funkcjonować od rana 28 maja.
Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na nowe oznakowanie. Apelujemy również, aby nie jeździć „na pamięć”, szczególnie w sytuacjach, gdy sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu będzie wyłączona.

Źródło: Urząd Miasta Elbląg
Napisane przez: Karol
Copyright OHMG Sp. z o.o. - All rights reserved OHMG Sp. z o.o.
Żeby zapewnić najlepsze wrażenia, my oraz nasi partnerzy używamy technologii takich jak pliki cookies do przechowywania i/lub uzyskiwania informacji o urządzeniu. Wyrażenie zgody na te technologie pozwoli nam oraz naszym partnerom na przetwarzanie danych osobowych, takich jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalny identyfikator ID w tej witrynie. Brak zgody lub jej wycofanie może niekorzystnie wpłynąć na niektóre funkcje.
Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę na powyższe lub dokonać szczegółowych wyborów. Twoje wybory zostaną zastosowane tylko do tej witryny. Możesz zmienić swoje ustawienia w dowolnym momencie, w tym wycofać swoją zgodę, korzystając z przełączników w polityce plików cookie lub klikając przycisk zarządzaj zgodą u dołu ekranu.