nowa usługa dla mieszkańców

1 Wynik / Strona 1 z 1

Elbląg

Urzędomat umożliwi całodobowy odbiór dowodów rejestracyjnych

6 maja zostanie uruchomiona nowa usługa dla mieszkanek i mieszkańców Elbląga – Urzędomat, który umożliwi odbiór dowodów rejestracyjnych w podobny sposób, jak odbiera się paczki z paczkomatów. Urzędomat znajdą Państwo przy parkingu na Placu Dworcowym obok budynku, w którym mieści się Departament Ewidencji Pojazdów i Kierowców Urzędu Miejskiego w Elblągu. Urzędomat to nowoczesne urządzenie do samoobsługowego, całodobowego odbioru dowodów rejestracyjnych lub innych dokumentów. Korzystanie z tego rozwiązania niewątpliwie przyczyni się do skrócenia oczekiwania w kolejce w urzędzie, a fakt, że dokumenty będą dostępne przez […]

today05-05-2026 16