Elbląg

Nowa pełnomocnik ds. dzieci i młodzieży

today11-07-2024 1

Tło
share close

Prezydent Elbląga Michał Missan powołał pełnomocniczkę ds. dzieci i młodzieży. To kolejny konkret z kontraktu podpisanego wiosną z elblążankami i elblążanami, który został zrealizowany.

Stanowisko obejmie Sylwia Bożyk, absolwentka studiów ekonomicznych ze specjalnością media społecznościowe w biznesie w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu, gdzie kontynuuje naukę na kierunku menadżersko-prawnym o specjalności menadżer usług publicznych. Od ponad roku pracuje w Urzędzie Miejskim w departamencie promocji i turystyki jako specjalistka ds. mediów społecznościowych. Aktywnie uczestniczy w działaniach dedykowanych młodym mieszkankom i mieszkańcom miasta, m.in. brała aktywny udział w realizacji projektu Grota Miejscówka.

Pełnomocniczka ds. dzieci i młodzieży będzie pomostem pomiędzy młodymi mieszkankami i mieszkańcami Elbląga a władzami miasta. Zajmie się koordynacją wszelkich działań, mających na celu zapewnienia dzieciom i młodzieży ochrony i pomocy, inicjowaniem programów, które mają poprawić ich warunki życia, a także współpracą i reprezentowaniem prezydenta Elbląga w kontaktach z organizacjami i instytucjami, których działalność jest do nich adresowana. Ponadto jej rolą będzie sprawowanie opieki nad Młodzieżową Radą Miasta. W swojej pracy będzie mogła liczyć na pełne wsparcie wszystkich departamentów Urzędu Miejskiego w Elblągu i miejskich instytucji.

Z pełnomocniczką ds. dzieci i młodzieży można również kontaktować się bezpośrednio w Ratuszu Staromiejskim (parter, p.4), mailowo (sylwia.bozyk@umelblag.pl), telefonicznie pod nr (55) 239 34 32 lub za pośrednictwem Messengera, pisząc wiadomość do profilu Miasto Elbląg.

Napisane przez: Karol

Oceń

Komentarze do wpisu (0)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane


0%