Elbląg

Głosowanie w Zielonym Budżecie rozpoczęte!

today22-05-2026 9

Tło
share close

Serdecznie zapraszamy mieszkanki i mieszkańców Elbląga do udziału w głosowaniu na najlepsze projekty w ramach Zielonego Budżetu 2026. Zdecydujmy wspólnie, które pomysły na zazielenienie naszego miasta powinny zostać zrealizowane. Głosowanie trwa do 14 czerwca br.

W tym roku 12 propozycji zostało pozytywnie zweryfikowanych pod względem wymogów formalno-prawnych, własności gruntu, kosztów oraz estetyki miasta.

Uprawnionymi do głosowania są mieszkanki i mieszkańcy Gminy Miasto Elbląg. Każdy może zagłosować na jeden projekt. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest wypełnienie oświadczenia przez opiekuna prawnego/rodzica.

Głosowanie odbywa się w formie elektronicznej, link do głosowania:

https://zielonybudzetelblaga.webankieta.pl/

Zestawienie pozytywnie zweryfikowanych projektów

Projekty Zielony Budżet 2026

Źródło: Urząd Miasta Elbląg 

Napisane przez: Marta

Oceń