Elbląg

Dni Elbląga 2024 – Pomagamy, bo chcemy!

today22-06-2024 7

Tło
share close

Dni Elbląga, które odbędą się w najbliższy weekend to nie tylko okazja do wspaniałej zabawy, ale również możliwość pomocy. Podczas imprezy wolontariusze zbierać będą środki na wsparcie leczenia 11-letniego elblążanina Kacpra Kurzawińskiego-Frączaka oraz Bruna Osłowskiego – syna elblążanina.

Wesprzeć leczenie obu chłopców będzie można poprzez datki do puszek. Na terenie Muzeum Archeologiczno – Historycznego będą również specjalne stoiska charytatywne, na których za przekazany datek będzie można nabyć między innymi słodki poczęstunek oraz inne  niespodzianki. Zachęcamy do wsparcia.

Informujemy jednocześnie, że szczegółowe informacje na temat leczenia obu chłopców można znaleźć na stronie Fundacji Siepomaga, gdzie prowadzone są zbiórki.

Zbiórka na Kacpra Kurzwińskiego – Frączaka prowadzona jest pod adresem – https://www.siepomaga.pl/kacper-kurzawinski?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2AmrkGAmPeFN9VAQwiVRCT6LPHwBZJnUwLxxu2PkM80PvtPVHQkQcDNyo_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw

Na rzecz chłopca przygotowywane są również aukcje charytatywne. Na jedną z nich trafi wyjątkowa piłka z podpisami wielu znanych osób. W akcję Piłka Wielkich Serc włączył się również Prezydent Elbląga Michał Missan.

Zbiórka na leczenie Bruna Osłowskiego trwa na stronie – https://www.siepomaga.pl/bruno

Napisane przez: Karol

Oceń

Komentarze do wpisu (0)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane


0%